جلسه توجیهی ناظران طرح مدیریت بازارهای داخلی و صادراتی

۲۷ دی ۱۳۹۴ . اخبار

جلسه توجیهی ناظران طرح «مدیریت بازارهای داخلی و صادراتی و راهکار حفظ صنعت سیمان» در تاریخ دوشنبه ۲۷ دی ماه در سالن اجتماعات انجمن صنفی برگزار شد.
در این جلسه دبیر محترم انجمن صنفی کارفرمایان صنعت سیمان جناب آقای مهندس شیخان به تشریح کامل این طرح و موضوع سهمیه های تحویل داخلی سیمان پرداختند تا فروش سیمان به قیمت تعیین شده کمیته های استانی، صورت پذیرد.
در خلال این جلسه سامانه سیماب به عنوان سامانه رسمی آمار تولید و توزیع سیمان کشور ارائه گردید و به تبیین نقش مهم این سامانه در عرصه مدیریت بازارهای داخلی و صادراتی پرداخته شد.
با حمایت مجموعه انجمن صنفی و حضور دلگرم کننده نمایندگان شرکت های سیمان کشور، هم اکنون تعداد اعضای این سامانه به بیش از ۶۰ شرکت افزایش پیدا کرده است و با توجه به استقبال اعضای این سامانه از جایگاه تصمیم سازی سامانه سیماب در صنعت سیمان کشور امید است تا چند ماه آینده این سامانه در مابقی شرکت های سیمان کشور نیز مستقر گردد.
با تشکر و سپاس فراوان از کلیه مدیران، مسئولان و پرسنل کوشا و دلسوز صنعت سیمان کشور

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>